-9%

2 343 ₴
2 132,13 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 66 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 528 Ват |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 16 |
| Колірна температура | 3200K, 4100K, 6000K |