




2 184 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 см |
| Діаметр стельової чаші | 22 см |
| Довжина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 336 Ват |
| Діаметр кілець | 60 см |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Мінімальна висота | 50 |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 10 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Форма плафона | Коло |