




2 199 ₴
Світлодіодні світильники з пультом Ardero AL6530-1ARD колекція FABIO S
Колекція світлодіодних світильників із силіконовим розсіювачем
Накладні світлодіодні світильники призначені для освітлення приміщень площею до 20 кв.м.
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Овал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 480 Ват |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 16 |
| Розміри | 630*360*100 мм |
| Колірна температура | 3200K, 4100K, 6000K |