




2 093 ₴
Опис
Керована світлодіодна люстра VEGA DUAL
Керується з вимикача:
1 включення – нейтральне світло;
2 включення – тепле світло;
3 включення – холодне світло.
Потужність освітлення 75 Вт
Освітить кімнату до 20 м²
Розмір: 450×53 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий, чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
Характеристики
| Потужність, Вт | 75 |
|---|---|
| Розмір світильника, мм | 450x53 |
| Для приміщення, м2 | 20 |
| Керування | Вимикач |
| Термін служби, год. | 50000 |
| Світловий потік, Лм | 5500 |
| Матеріал | акрил, алюміній |
| Колірна температура, К (хв.) | 3000 |
| Колірна температура, К (макс.) | 6500 |
| Колір | матовий білий, чорний |
| Кут розсіювання | 120 |
| Клас електробезпеки | І |
| Робоча потужність, Вт | 75 |
| Рівень захисту IP | 20 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Коефіцієнт пульсації, % | <1 |
| Робоча напруга | 180-265 |
| Індекс кольору, Ra | 80 |
| Аналог ламп розжарювання | 8х100Вт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Розмір індивідуального пакування, мм | 495x495x90 |
| Вага нетто, кг | 2.23 |
| Вага брутто, кг | 2.93 |
| Робоча температура, С | -30..+50 |
| RGB підсвічування | Ні |
| Спот-система | Ні |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Esllse |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 75 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 5 см |
| Длина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 600 Ват |
| Площадь освещения | до 18 |
| Стиль исполнения | Хай тек |