-11%



538 ₴
476,85 ₴
| Артикул: | 500430 |
|---|---|
| Серія: | CUBE |
| Можливість: | 8 Вт |
| Світловий поток: | 600 Лм |
| Колірна температура: | 4200 K |
| Індекс кольору: | Ra≥80 |
| Робочий діапазон напруги: | 160-265 В |
| Частота: | 50 Гц |
| Максимальна сила струму: | 230 мА |
| Ресурс роботи світлодіодів: | 30 000 рік |
| К-сть вмикань / вимикання (on/off): | 25 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: | ≤ 0,5 с |
| Кут розсіювання: | 150° |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Коефіцієнт потужності: | 0,5 |
| Ступінь захисту: | IP 65 |
| Клас захисту від струму: | ІІ |
| Матеріал розсіювача: | полікарбонат (РС) |
| Матеріал корпусу: | полікарбонат (PC) |
| Колір моделі: | чорний |
| Робоча температура: | від -25 до +45 ℃ |
| Гарантійний термін: | 2 роки |
| Розміри, мм: | 120х120х92 |
| Вага, г: | 380 |
| Спосіб монтажу: | настінний |
| Пакування: | Кольорова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: | 1/20 |
| Тип: | настінний світильник |
| Штрих-код: | 4821195004309 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Violux |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | LED module |
| Цветовая температура | 4200К |
| Размеры | |
| Высота | 12 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Стиль исполнения | Современный |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 64 Ват |
| Лампа свет, LM | 600 |
| Материал каркаса | поликарбонат |
| Мощность лампы | 8 Пн |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | IP65 |
| Тип крепления | Планка |
| Тип светильника | Фасад |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура, К | Нейтральный (3500-4500 К) |