

909 ₴
Бра світлодіодне у сучасному стилі, виготовлений у комбінації чорного та білого кольору.
Довжина 60см, потужність 74W
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 74 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 592 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 18 |
| Стиль исполнения | Хай тек |
| Тип ламп | LED |
| Тип цоколя | Led |