-9%

2 265 ₴
2 061,06 ₴
Показать оптовые ценыЛюстра 7529906-5 BRZ+BK
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 5
Висота люстри: - 400/500/700 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Довжина люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 100 мм
Джерело світла - 5 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 70 см |
| Длина | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр плафона, мм | 13 см |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип светильника | подвесной на стержне |
| Форма лампочки | Шарик |
| Цвет плафона | Чeрный |