-9%
1 797 ₴
1 634,63 ₴
Показать оптовые ценыМатеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 4
Висота люстри: максимальна - 900 мм (регулюється)
Довжина люстри – 750 мм
Розмір кріплення до стелі – 150*60*30 мм
Джерело світла - 4 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 75 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр плафона, мм | 13 см |
| Количество источников света | 4 шт |
| Стиль исполнения | Современный |
| Форма лампочки | Шарик |