-9%
2 187 ₴
1 989,99 ₴
Показать оптовые ценыЛюстра в стилі LOFT - 756HPR105F-3 BK+BK (300)
Колір: чорний + чорний
Висота люстри: 320 мм
Висота плафона - 170 мм
Діаметр плафона - 140 мм
Матеріал плафона: метал
Діаметр стельового кріплення: 300мм
Джерело світла: 3 лампи Е27
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 32 см |
| Диаметр потолочной чаши | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Цвет плафона | Чeрный |