-9%1 172 ₴
1 066,06 ₴
Показать оптовые ценыМатеріал - метал
Колір - чорний
Кількість плафонів - 3
Розмір плафона - 200х180 мм
Тип кріплення - стельове коло 300мм
Висота люстри - 340 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - чорний
Джерело світла - 3 лампи Е27
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 34 см |
| Диаметр потолочной чаши | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Цвет плафона | Чeрный |