-9%
1 562 ₴
1 421,42 ₴
Показать оптовые ценыМатеріал - метал + скло
Колір - чорний + білий
Діаметр люстри - 500 мм
Висота люстри - 250 мм
Кількість плафонів - 3
Діаметр плафона - 150 мм
Тип кріплення - стельове коло 120 мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - чорний
Джерело світла - 3 лампи Е27 лампи
Максимальна потужність лампочки - 60 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна енергозберігаюча.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр плафона, мм | 150 см |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип используемой лампы | светодиодная лампа |