-9%1 094 ₴
994,99 ₴
Показать оптовые ценыСтельовий світильник 761X1210F-3 BK+WH (100)
Колір: чорний + білий
Матеріал: метал + скло
Діаметр плафона: 100мм (2 од.), 120мм (1 од.)
Стельове кріплення: коло 100мм
Довжина люстри: 630мм
Висота люстри: 260мм
Джерело світла: 3 лампи G9
Комплектація лампочками: ні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | G9 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 63 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр плафона, мм | 100 см |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип используемой лампы | светодиодная лампа |