-8%

2 444 ₴
2 247,78 ₴
"Люстра Led 78W до 16м2 колір золото" - це стильне та функціональне освітлення, що підійде для сучасних інтер'єрів. Завдяки світлодіодним лампам, вона забезпечує яскраве та рівномірне освітлення приміщення. Діммер та пульт дистанційного керування роблять використання цієї люстри зручним та інтуїтивно зрозумілим. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона має довгий термін служби та енергоефективність. Люстра підходить для освітлення приміщень до 16 кв.м та створить затишну атмосферу у будь-якому інтер'єрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 78 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 624 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 18 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |