-5%1 100 ₴
1 045 ₴
Тип джерела освітлення: Led нейтральне світло 11W
Кількість джерел світла: 1
Колір основи: чорний
Матеріал розсіювача: гума в декоративному капроновому плетінні.
Тип кріплення на стелю: планка см
Діаметр кільця: 25,2 см
Висота підвісу: 50,3 см
Висота максимальна: 203 см
Вага: кг
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 88 Ват |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |