-13%







834 ₴
725 ₴
Настінно-стельовий світлодіодний світильник-люстра.
Управління з вимикача, шляхом швидкого увімкнення та вимикання, можна змінити колір свічення світильника:
1 включення холодне (ранкове світло, що бадьорить)
2 включення тепле (домашнє вечірнє та затишне світло)
3 включення нейтральне (денне природне світло)
Корпус з АВС-пластику, розсіювач з ПММА, вбудований драйвер, кріплення на скобу
Колір корпусу: білий
Колір розсіювача: білий матовий.
| Потужність, Вт | 70 |
|---|---|
| Розмір світильника, мм | 450x65 |
| Для приміщення, м2 | 20 |
| Керування | Вимикач |
| Термін служби, год. | 50000 |
| Світловий потік, Лм | 3200, 6500 |
| Матеріал | ПММА, акрил, пластик |
| Колірна температура, К (хв.) | 3000 |
| Колірна температура, К (макс.) | 6500 |
| Колір | білий, сріблястий |
| Кут розсіювання | 180 |
| Клас електробезпеки | І |
| Робоча потужність, Вт | 34, 68 |
| Рівень захисту IP | 40 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Коефіцієнт пульсації, % | <1 |
| Робоча напруга | 180-265 |
| Індекс кольору, Ra | 80 |
| Аналог ламп розжарювання | 6х100Вт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Розмір індивідуального пакування, мм | 470x460x70 |
| Вага нетто, кг | 0.780 |
| Вага брутто, кг | 1.150 |
| Робоча температура, С | -30..+50 |
| RGB підсвічування | Ні |
| Спот-система | Ні |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Esllse |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 70 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 6 см |
| Длина | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 560 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 16 |
| Срок службы | 50 000 ч. |