-9%3 437 ₴
3 127,12 ₴
Показать оптовые ценыМатеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 9
Висота люстри: макс. - 750мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Діаметр люстри – 950 мм
Розмір кріплення до стелі – 120 мм
Джерело світла - 9 ламп G9
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Шар |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 см |
| Длина | 92 см |
| Ширина | 95 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 9 шт |