-9%
2 031 ₴
1 847,85 ₴
Показати оптові ціниЛюстра LED 752L36 GRAY
Матеріал - метал+акрил
Колір металу - сірий
Колір акрилу - білий
Розмір - 50*400 мм
Тип люстри - стельова
Форма - коло
Тип кріплення - стельове
Джерело світла - LED
Потужність - 2*24=48 W
Люстра поставляється з пультом управління
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Діаметр | 400 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 384 Ват |
| Оснащення | пульт дистанційного керування, LED драйвер із регульованою колірною температурою. |
| Площа освітлення | до 10 |