-9%




2 578 ₴
2 345,34 ₴
Показати оптові ціниМатеріал люстри: метал + силікон
Колір: чорний
Діаметр кільця: 1000 мм
Висота (макс.): 1200 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 42W+42W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 84 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр стельової чаші | 13 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 672 Ват |
| Діаметр кілець | 100 см |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Площа освітлення | до 18 |
| Форма плафона | Коло |