-8%1 250 ₴
1 146,72 ₴
" Сучасна стельова люстра SR-N3878/4 AB" - це елегантне та стильне освітлення для вашого інтер'єру. Новий дизайн та висока якість матеріалів роблять цю люстру ідеальним вибором для сучасних приміщень.
Не пропустіть можливість придбати Сучасна стельова люстра SR-N3878/4 AB і додати вишуканості до свого будинку!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 см |
| Длина | 73 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 4 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Черный + Бронзовый |