-5%889 ₴
841,74 ₴
" Світильник на три скляні плафони SR-N3855/3 FG+WT " - це елегантне та стильне освітлення для вашого інтер'єру. Новий дизайн та висока якість матеріалів роблять цю люстру ідеальним вибором для сучасних приміщень.
Не пропустіть можливість придбати Світильник на три скляні плафона SR-N3855/3 FG+WT і додати вишуканості до свого будинку!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 29 см |
| Длина | 68 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |