-5%790 ₴
748,07 ₴
Характеристики:
1 Прекрасна якість: Світильник виготовлений з високоякісних матеріалів.
2. Сучасний дизайн: Підкресліть стиль вашого інтер'єру за допомогою цієї елегантної люстри.
4. Проста установка: Люстра легко монтується на стелю за допомогою спеціальної планки.
5. Довговічність: Металевий каркас та скляні плафони забезпечать тривалий термін служби освітлення.
Цей світильник відмінно підійде для сучасних інтер'єрів і тих, хто цінує якість, стиль та функціональність світильників.
Не пропустіть можливість придбати "Люстра для кухні SR-A3064/3 CR+BK " і створити затишне освітлення у вашому будинку!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 см |
| Длина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |