-5%573 ₴
542,64 ₴
Характеристики:
1. Прекрасна якість: Світильник виготовлений із високоякісних матеріалів.
2. Сучасний дизайн: Підкресліть стиль вашого інтер'єру за допомогою цієї елегантної люстри.
4. Проста установка: Люстра легко монтується на стелю за допомогою спеціальної планки.
5. Довговічність: Металевий каркас та скляні плафони забезпечать тривалий термін служби освітлення.
Цей світильник відмінно підійде для сучасних інтер'єрів і тих, хто цінує якість, стиль та функціональність світильників.
Не упустіть можливість придбати "Світильник у коридор SR-A3064/2 FG " і створити затишне освітлення в вашому будинку!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 46 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |