
2 394 ₴
Плоска стельова люстра 193-A473/BK+WH — це ідеальне рішення для тих, хто цінує стиль, якість та функціональність у освітленні.
"Міняючи освітлення, ви змінюєте атмосферу у власному будинку."
Плоска стельова люстра 193-A473/BK+WH ідеально підходить як для житлових, так і для комерційних приміщень, включаючи:
Не пропустіть можливість перетворити ваш простір за допомогою плоскої стельової люстри 193-A473/BK+WH!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rise |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 480 Ват |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 16 |