-11%



6 194 ₴
5 530 ₴
Хочете надати своєму інтер'єру вишуканості та шарму? Представляємо вам Стильна кришталева люстра 8805-550CH від Diasha – ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль та якість. Проведіть вечір в атмосфері розкоші із цим чудовим світильником!
Ця люстра стане прекрасним доповненням до інтер'єру вітальні, їдальні або спальні. Вона підійде як для класичних, так і для сучасних приміщень, надаючи кожному з них неповторний шарм та елегантність.
Покупка Стильна кришталева люстра 8805-550CH принесе вам не тільки радість від гарного предмета інтер'єру, а й функціональність у вигляді яскравого освітлення. Створіть затишок та рівень комфорту у вашому будинку з цим вишуканим світильником.
Не пропустіть можливість придбати цю чудову люстру прямо зараз!Будьте в центрі уваги з Стильна кришталева люстра 8805-550CH від Diasha!
Вибирайте якість та стиль!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 г |
| Диаметр | 55 см |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 550 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 650 мм |
| Количество источников света | 9 шт |
| Минимальная высота | 400 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный + Пепельный |