




5 040 ₴
"Люстра ЛІД з поворотними плафонами HX2060-12/BK" відрізняється високою якістю матеріалів, сучасною дизайном у стилі Хай-тек, винятковою універсальністю у використанні та тривалим терміном служби 50 000 годин. Ця люстра забезпечить яскраве та комфортне освітлення у будь-якому приміщенні. Лампи плафонів забезпечують світло в трьох кольорах, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий для кожного випадку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rise |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диммер | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 154 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1232 Ват |
| Количество источников света | 12 шт |
| Площадь освещения | до 25 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Стиль исполнения | Хай тек |