
2 575 ₴
Led бра 100 см WM 33/1000 - це чудовий вибір для сучасного інтер'єру. Поєднання стильного дизайну, енергоефективності та функціональності роблять його ідеальним рішенням для освітлення у вашому будинку.
Не пропустіть можливість придбати Led бра 100 см WM 33/1000 для затишку та стилю у вашому будинку!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Line |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 48 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 4100K |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 384 Ват |
| Длина | 100 |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |
| Ширина | 18 |