









5 242 ₴
"Шикарна лед люстра кришталь золото 7708-2D/G" - це не просто предмет освітлення, це стильне рішення для вашого інтер'єру, приносить розкіш і вишуканість. Поєднання кришталю, золота та сучасних технологій робить цю люстру справді унікальним предметом, який надає простору особливого шарму. Власники "Шикарний лед люстри кришталь золота 7708-2D/G" насолоджуються не лише красою світла, а й атмосферою затишку та комфорту, що створює цей предмет декору.
Не проґавте можливість зробити свій будинок ще більш прекрасним з "Шикарною
Лед люстрою кришталь золото 7708-2D/G"!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 см |
| Длина | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 320 Ват |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 10 |
| Форма плафона | Круг |