-8%2 565 ₴
2 359,76 ₴
"Яскрава люстра лед з пультом SC-2103/4+1C WH PK/BU/PL" - це стильне та функціональне освітлення для вашого інтер'єру. Вона ідеально підійде для вітальні, спальні чи дитячої кімнати. Завдяки пульту дистанційного керування та диммеру з регулюванням колірної температури ви зможете легко створити потрібну атмосферу у приміщенні. Підсвічування навколо основи у трьох кольорах додасть ефектності вашому інтер'єру.
Кому підходить яскрава люстра лед з пультом SC-2103/4+1C WH PK/BU/PL?"Купити яскраву люстру лед з пультом SC-2103/4+1C WH PK/BU/PL від Svet. Біла люстра з металевим каркасом та акриловими розсіювачами світла підійде до приміщень до 20 кв.м. Безкоштовна доставка , акції та знижки!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 102 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 69 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 816 Ват |
| Количество источников света | 5 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 20 |
| Подсветка вокруг основания | 3 colоr (синяя, красная, сиреневая) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |