-11%


3 349 ₴
2 990 ₴
Сучасна люстра на 18 ламп 886-18B SL ідеально підійде для тих, хто цінує сучасний стиль в інтер'єрі та шукає яскраве та функціональне освітлення для свого простору. Ця люстра подарує вашому приміщенню затишок та стане стильним акцентом у будинку чи офісі.
Підкресліть сучасний стиль вашого інтер'єру з цією елегантною та функціональною люстрою від бренду Diasha. Створіть затишну атмосферу та насолоджуйтесь яскравим освітленням у вашому будинку чи офісі з "Сучасною люстрою на 18 ламп 886-18A SL"!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.95 г |
| Диаметр потолочной чаши | 12 см |
| Ширина | 700 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 750 мм |
| Длина монтажной планки | 115 см |
| Количество источников света | 18 шт |
| Минимальная высота | 450 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет | Серебро |
| Цвет плафона | Матовий |