


4 503 ₴
Цей вологозахищений точковий світильник для ванною чорного кольору є справжнім втіленням функціональності та стилю. Його виразний, але стриманий дизайн ідеально підходить для різних інтер'єрів від класичних до сучасних. Кругла форма і центральний освітлювальний елемент створює ілюзію вбудованого витвору мистецтва, яке несе у собі як практичну цінність, а й естетичне насолоду.
Цей світильник відмінно підійде для дизайнерів інтер'єру, які шукають енергоефективні та стильні освітлювальні рішення. Він також ідеально підійде для сучасних житлових приміщень, де важливі комфорт, безпека та стиль.
Поєднання функціональності та стилю
Безпека та надійність
Енергоефективне освітлення
Купивши точковий світильник 160B-40-BK, ви отримаєте не тільки прекрасний елемент освітлення, але й стильний акцент для вашого інтер'єру.
Гарна ціна
Акції та знижки
Відгуки та гарантії
Швидка доставка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Направленный свет | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип светильника | Врезной |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.2 г |
| Высота | 0.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Врезное отверстие, мм | 60 см |
| Диаметр врезного отверстия | 6 см |
| Длина | 8.4 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Комплект поставки | Патрон |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип крепления | Пружина |
| Тип цоколя | MR16 |
| Ширина | 8.4 |