-8%2 468 ₴
2 264,67 ₴
"Люстра ЛЕД хром SL-5331/2+2+2 CR має стильне виконання та оснащена пультом дистанційного керування з димером. Ця люстра чудово підійде для різних інтер'єрів завдяки теплому-нейтрально-холодному кольору свічення. Висока потужність лампи і можливість використання на різних висотах роблять її універсальним вибором для освітлення приміщення."
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 159 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Хром |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 14 см |
| Длина | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1272 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 25 |
| Стиль исполнения | Современный |