



2 445 ₴
Привабливе сучасне бра WB 1/490 BK поєднує стильний дизайн і енергоефективність. Створіть атмосферу комфорту із цим функціональним світильником.
"Бра сучасне лід WB 1/490 BK" є ідеальним рішенням для додавання ексклюзивності та функціональності в будь-яке приміщення.
Цей бра чудово підійде для тих, хто цінує сучасний дизайн та високу якість освітлення. Ідеально підходить для використання у вітальні, спальні чи офісі.
Пориньте в атмосферу комфорту з бра "Бра сучасне лед WB 1/490 BK" вже сьогодні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Line |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Цвет | Бронзовый |
| Цветовая температура | 4100K |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 80 Ват |
| Длина | 49 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Стиль исполнения | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |
| Ширина | 5 |