
4 425 ₴
"Бра Led лінійне чорне WJ 7214/7 BK (1150*700)" - чудовий вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та функціональність.
Не пропустіть можливість купити "Бра Led лінійне чорне WJ 7214/7 BK (1150*700)" за вигідною ціною з швидкою доставкою!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Line |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Цвет | Бронзовый |
| Цветовая температура | 4100K |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 240 Ват |
| Длина | 115 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Стиль исполнения | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |
| Ширина | 70 |