
8 625 ₴
Встановіть цю елегантну люстру у вашому інтер'єрі для створення сучасного та яскравого освітлення. Ідеально підходить для вітальні, спальні або їдальні.
Користь та переваги:Ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний стиль, енергоефективність та довговічність освітлення.
Радість від придбання "Яскрава стельова лед люстра R 88/10 BK":Насолоджуйтесь яскравим та ефективним світлом, яке перетворить ваш інтер'єр, підкреслить сучасний дизайн та створить особливу атмосферу у вашому будинку.
Купити "Яскрава стельова лед люстра R 88/10 BK" за вигідною ціною за участю в акціях, знижках та можливістю оплати в кредит або розстрочку. Детальні характеристики: напруга, гарантія, матеріали, стиль та багато іншого. Швидка доставка, можливість отримання відгуків, гарантійне обслуговування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Line |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диммер | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 90 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 см |
| Длина | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 720 Ват |
| Количество источников света | 10 шт |
| Площадь освещения | до 20 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Стиль исполнения | Хай тек |