


4 595 ₴
"Кругла люстра Led з підсвічуванням MJ 53/2+LED" є сучасним освітленням з можливістю регулювання колірної температури та дистанційним керуванням. Чорний металевий каркас із силіконовими плафонами та підвісами надасть інтер'єру елегантності та стилю. Світлодіодні лампи забезпечать яскраве та комфортне освітлення з теплим-нейтральним світінням. Ця модель ідеально підходить для сучасних приміщень, де цінується функціональність та дизайн.
Купуючи цю люстру, ви отримуєте не тільки елегантне світлове рішення для вашого інтер'єру, але й можливість насолодитися яскравим та комфортним світлом протягом багатьох років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Line |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диммер | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Силикон |
| Мощность лампы | 150 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 16 см |
| Диаметр потолочной чаши | 20 см |
| Длина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1200 Ват |
| Количество источников света | 4 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 25 |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |