-8%2 345 ₴
2 152,06 ₴
"Біла світлодіодна люстра з пультом SL-5331/4+4 WT" має стильний сучасний дизайн і функціональність. Її використання дозволяє створити затишне освітлення в приміщенні, а також регулювати яскравість та колірну температуру світла за допомогою вбудованого димера та пульта дистанційного керування.
Придбайте "Білу світлодіодну люстру з пультом SL-5331/4+4 WT" сьогодні та насолоджуйтесь гарним та комфортним освітленням у вашому приміщенні!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 192 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 14 см |
| Длина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1536 Ват |
| Количество источников света | 8 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 30 |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |