-8%2 604 ₴
2 395,42 ₴
"Чорна стельова люстра з підсвічуванням SL-5332/2+2+2 BK+RGB" - це стильне та функціональне освітлення для вашого інтер'єру. Вона забезпечить м'яке розсіяне освітлення, створюючи затишну атмосферу в кімнаті. Завдяки пульту дистанційного керування та підсвічування навколо основи з можливістю вибору з 7 кольорів веселки, ви зможете легко створити потрібний настрій у приміщенні.
Насолоджуйтесь гарним та функціональним освітленням з чорною стельовою люстрою SL-5332/2+2+2 BK+RGB!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 192 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 78 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1536 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 30 |
| Подсветка вокруг основания | RGB 7 цветов радуги (Красный, Оранжевый, Желтый, Зеленый, Голубой, Синий, Фиолетовый) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |