-3%2 421 ₴
2 342,96 ₴
Цей світильник додасть сучасний стиль та затишок у будь-яке приміщення, підкреслить індивідуальність інтер'єру та створить унікальну атмосферу.
1. Кому підходить?| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 168 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1344 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 30 |
| Підсвітка навколо основи | RGB 7 кольорів веселки (Червоний, Жовтогарячий, Жовтий, Зелений, Блакитний, Синій, Фіолетовий) |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |