-8%





2 116 ₴
1 946,24 ₴
"Люстра Led чорна без підсвічування SL-5332/2+2+2 BK" має ряд переваг, що роблять її привабливим вибором:
Ця люстра ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де потрібне ефективне освітлення з можливістю регулювання інтенсивності світла. Також вона буде чудовим вибором для тих, хто цінує якість, стиль та функціональність.
Купуючи "Люстра Led чорна без підсвічування SL-5332/2+2+2 BK", ви не тільки отримуєте якісний товар із сучасним дизайном, але й радієте затишку та комфорту, які приносить гарне освітлення. Довіртеся цій моделі для створення атмосфери тепла та стилю у вашому інтер'єрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 192 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 78 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1536 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 30 |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |