




874 ₴
Поєднання вишуканого дизайну та функціональності робить це бра ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів. Виготовлено із високоякісних матеріалів, забезпечує ефективне освітлення приміщення.
Вибравши "Золоте кришталеве Бра 9602G", ви отримаєте не тільки якісне освітлення, але й стильний елемент декору, який підкреслить ваш інтер'єр.
.png)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Цвет | Золотистый |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 48 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Тип цоколя | Led |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |
| Ширина | 19 |