



3 495 ₴
Підвісна люстра LED на тросах 6639/600+400+200BK - стильне та елегантне освітлення для вашого інтер'єру. Ідеально підходить для приміщень сучасного дизайну, додаючи в них особливий шарм та затишок.
Підвісні люстри LED на тросах користуються популярністю серед тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність в інтер'єрі. Ідеальний вибір для квартир, будинків, офісів, ресторанів та інших приміщень, де потрібне ефективне та естетичне освітлення. Покупці, які шукають якісні товари з хорошими характеристиками, бездоганним дизайном та вигідними умовами придбання, звертають увагу на підвісні люстри LED на тросах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 170 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Діаметр | 90 см |
| Діаметр стельової чаші | 20 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1360 Ват |
| Діаметр кілець | 60+40+20 см |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Мінімальна висота | 60 |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 30 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Форма плафона | Коло |