



3 573 ₴
Світлодіодні люстри - це сучасне та енергоефективне освітлення, яке забезпечує яскраве світло та довгий термін служби. Вони чудово підходять для освітлення різних приміщень, таких як вітальні, спальні, кухні та офіси.
Переваги використання світлодіодних люстр:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диммер | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Бронзовый |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 55 см |
| Длина | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 240 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Площадь освещения | до 8 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Стиль исполнения | Хай тек |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |