-11%

11 693 ₴
10 440 ₴
Висота: 175 см
Ширина (Діаметр): 65 см
Довжина: 155 см
Мінімальна висота: 70 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220V
Патрон:E14
Кількість ламп:15
Ступінь захисту: IP20
Вес:15.3 kg
Лампа у комплекті:Ні
Можливість регулювання висоти:
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу:метал
Матеріал плафона, підвісок:кришталь
Тип покриття:гальваніка
Довжина основи: 40 см
Ширина основи: 8 см
Довжина монтажної планки: 33 см.
Габарити упаковки:55x142x15
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.117 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.3 г |
| Диаметр | 65 см |
| Длина | 1550 см |
| Ширина | 650 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1750 мм |
| Длина монтажной планки | 330 см |
| Количество источников света | 15 шт |
| Минимальная высота | 700 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный + Матовый |