-11%


6 844 ₴
6 110 ₴
Висота: 78 см
Ширина (Діаметр): 43 см
Діаметр основи: 11.5 см
Мінімальна висота: 40 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220V
Патрон:E14
Кількість ламп:6
Ступінь захисту: IP20
Лампа у комплекті:Ні
Можливість регулювання висоти:
Тип кріплення: постільний крюк
Матеріал каркасу:метал
Матеріал плафона, підвісок:кришталь
Тип покриття:гальваніка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Золотистый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 г |
| Диаметр | 43 см |
| Длина | 43 см |
| Ширина | 430 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 780 мм |
| Количество источников света | 6 шт |
| Минимальная высота | 400 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |