
4 200 ₴
140*140*H21 Стельова люстра, Led 3 режими, матеріал метал акрил
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 480 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 16 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |