-8%2 406 ₴
2 208,37 ₴
Квадратна люстра Led з пультом SL-5342/4+1 CR 150W - це сучасна стельова люстра з підсвічуванням, яку можна купити за низькою ціною в Україні. Ця світлодіодна люстра забезпечує яскраве та якісне освітлення, а також має можливість регулювати колір свічення (теплий-нейтральний-холодний) у діапазоні від 3000К до 6000К.
Світлодіодна люстра з пультом керування та диммером має стильне сучасне виконання та підходить для освітлення приміщень площею до 25 квадратних метрів. Каркас люстри виготовлений із міцного металу, що гарантує тривалий термін служби.
Потужність 150 Вт (еквівалентно лампам розжарювання 1200 Вт). Завдяки пульту дистанційного керування, включення та регулювання освітлення стає дуже зручним та доступним.
Купити світлодіодну люстру Led з квадратами можна у нас за вигідною ціною, швидкою доставкою по Україні. Гарантійний термін становить 12 місяців, а стан товару – новий. Створіть затишне та сучасне освітлення у вашому інтер'єрі за допомогою цієї якісної світлодіодної люстри.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 150 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Хром |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 11 см |
| Длина | 58 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1200 Ват |
| Количество источников света | 5 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 25 |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |