-8%1 577 ₴
1 450,77 ₴
Лід люстра з пультом SC-3445/3C WH PK/BU/PL - це сучасне світлодіодне освітлення, що ідеально підходить для вітальні, зали або спальні. Гарний дизайн та функціональність цієї люстри роблять її чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Особливості даної люстри включають три джерела світла, виконаних у вигляді вбудованих світлодіодів, з регульованим кольором світіння - білий-нейтральний, теплий-жовтий і білий-холодний. Завдяки диммеру та пульту дистанційного керування, ви зможете легко контролювати яскравість світла та колірні налаштування.
Окрім чудової якості світла, ця люстра також забезпечує підсвічування навколо основи у трьох кольорах: синій, червоний та бузковий.
Купити цю люстру можна дешево з безкоштовною доставкою. Бренд Svet гарантує високу якість та тривалий термін служби цього виробу. Ця сучасна та стильна Хай-тек люстра стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру та створить затишну атмосферу у будь-якому приміщенні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 9 см |
| Длина | 52 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 480 Ват |
| Количество источников света | 3 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 16 |
| Подсветка вокруг основания | 3 colоr (синяя, красная, сиреневая) |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Стиль исполнения | Хай тек |