-9%


1 572 ₴
1 426,92 ₴
Даний світлодіодний смарт-світильник розсіяного світла має круглу форму і пофарбований у білий колір. Потужність виробу становить 80 Вт, що еквівалентно 720 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 6400 лм, забезпечуючи кути розльоту променів до 170° і світловіддачу 80 лм/Вт. Відтінок світіння може коливатися від 3000 К (тепле) до 6000 К (холодне), індекс передачі кольору – 70 одиниць. Напруга живлення – 175-265 В. Арматура виробу виготовлена з металу, плафон – з полікарбонату. Клас захисту – IP20. У комплекті зі світильником поставляється пульт управління. Також у даній моделі передбачена можливість димування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 7 см |
| Длина | 48 см |
| Ширина | 48 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 640 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 18 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 170 градусов |
| Форма плафона | Круг |