-12%
1 565 ₴
1 379,08 ₴
Світильник світлодіодний SML-R40-80/2 – це сучасна світлодіодна люстра від бренду Biom, призначена для стельового монтажу. Вона відрізняється високою якістю світла з можливістю регулювання колірної температури (Теплий-нейтральний-холодний 3000K-4000K-6000K) та кутом розсіювання світла 170 градусів. Ця смарт-люстра має дистанційне керування, функцію димера, що ідеально підійде для освітлення приміщень до 18 кв.м. Потужність лампи 80 Вт забезпечує яскраве освітлення, а термін служби 50 000 годин гарантує довговічність. Основні матеріали - метал та акрил. Висота 9 см, ширина 50 см, довжина 50 см. Цей світлодіодний світильник ідеально підходить для створення затишної атмосфери у вашому інтер'єрі. Купуйте його недорого з доставкою по Україні прямо зараз і насолоджуйтесь гарним та функціональним освітленням у вашому будинку!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 9 см |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 640 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 18 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 170 градусов |
| Форма плафона | Круг |