-9%


1 119 ₴
1 015,68 ₴
Цей накладний світлодіодний смарт-світильник має потужність 50 Вт, що еквівалентно 450 Вт для традиційних джерел світла. Колірна температура моделі коливається у діапазоні 3000-6000 К (від теплої до холодної частини світлового спектру). Розсіювачвиробу матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 175-265 В, світловий потік – 3800 лм, а світловіддача – 76 лм/Вт. Кути світіння доходять до 170°, а індекс передачі кольору дорівнює 70 одиниць. Клас захисту світильника – IP20. Його арматура виконана з металу, а плафон – з полікарбонату, завдяки чому виходить м'яке розсіяне світло. У комплекті зі світильником поставляється пульт управління. Також у даній моделі передбачена можливість димування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 7 см |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 400 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 12 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 170 градусов |
| Форма плафона | Круг |